Arama Sonuçlarınız

Emlak 360 Üyelik

Ekleyen Emlak 360 on 22 Ocak 2021
| 0

Emlak 360’a üye olan herkez kazanıyor. 60 gün boyunca ilanınız yayında kalır. Siz ilanınızı kaldırmadığınız sürece yayında kalmaya devam eder. Ücretsiz üyelik yaparak 5 ilan yayınlama hakkınız var. Kullanıcı paneliniz içerisinde ilanlarınızın günlük haftalık ve aylık görüntüleme istetistiklerini’de anlık olarak takip edebilirsiniz. İlan karşılaştırma özelliği de olan sistemde satışlar daha güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir.

Ücretsiz üyelik panelinizden diğer paket yükseltmelerini de görebilirsiniz isterseniz uygun fiyatlı paketlerimizden yararlanabilir isterseniz günlük ve haftalık doping paketlerimiz’den de faydalana bilirsiniz.

Bireysel ve Ticari kullanıma açık olan Emlak360 kullanıcılarının birebir emlak müşterilerinle görüşmesine de olanak sağlamaktadır. Üyelik bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde sisteme kaydetmeniz gerekmektedir. Üyelerimiz eklemiş oldukları ilana ulaşan müşteriler ile birebir iletişim sağlarlar. Emlak 360 sadece alıcı ve satıcının bir araya gelmesini sağlayan bir sistemdir. Üyeler ekledikleri ilanlardan sorumludurlar. Emlak 360’ın hiçbir yükümlülüğü bulunmamaktadır.